Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2811. Cadde No: 4 Çayyolu - Ankara - 0312 236 32 38
Bodrum - Yalıkavak Marina Bodrum - 0538 046 04 06

p

Ana Sayfa

Ana sayfanız çok yüksek boyutta görseller içermekte: toplamı 28mb. İdeali bunun 1mb'yi geçmemesidir. 

Ana sayfanızda çok sayıda görsel var, azaltmalısınız. Kayan slider içerisinde özellikle, çok fazla görsel - içerik var, bunlardan seçim yaparak 6-7 sini kullanmalısınız.

Ana sayfanızdaki kalan görselleri - logonuz dahil optimize etmelisiniz, 5mb civarında resimler mevcut. Bunları önce photopea.com sitesinde 1500px en ile kayıt edip (JPG) sonrasında Tinypng.com üzerinde sıkıştırdıktan sonra web sitenize tekrar yüklemelisiniz.

Yukarıdaki işlemleri yapıp ana sayfanızı optimize ettiğinizde web sitenizi hızlı bir şekilde çalışacaktır. Şu an ana sayfanız bu görsel kullanımından ötürü çok ağır açılmaktadır.

Ana sayfa Bizim için ''Üretici/Breeder'' nedir? kısmında paragrafları ayırmak için kullandığınız

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

yerine

** kullanabilirsiniz, daha doğru bir kullanım olur.

İçerikler

Ana sayfada olduğu gibi içeriklerinizdeki resimleri de yukarıdaki şekilde optimize ederek tekrar yüklemelisiniz.

Haberler altındaki içerikler çok kısa, SEO açısından olumsuz sonuç verir, örneğin: https://potdobermann.com/darius-di-caresi-dory-vita-pride-of-turkey-secereli-doberman-yavrulari-dunya-merhaba-dediler,2,277706

Bu tip içerikleri gruplayarak tek bir içerik ile haberlerinizde sunabilirsiniz. Örneğin benzer 5 haberden 1 tane haber üretmek SEO açısından daha doğrudur.

gibi içeriği hiç olmayan ya da çok az olan sayfaları kaldırmalı ya da içeriklerini geliştirmelisiniz.

Title Optimizasyonu:

Nadia del naissus sayfasında Nadia del naissus yerine Şampiyon Dobermen: Nadia del naissus gibi kullanım yapmanız SEO açısından faydalı olacaktır. 

Benzer şekilde diğer içeriklerinizin Title'larını da elden geçirmeniz iyi olacaktır. Title oluştururken 70 karakteri geçmemesine ve anahtar kelimelerinizi barındıran anlamlı cümleden oluşmasına dikkat ediniz.

Yine https://potdobermann.com/a-batini-redford-di-perlanera-ginetta-di-caresi,2,15684 bu içerikte başlıkları h2 etiketi ile etiketleyebilirsiniz. 

Source code görünümünde <p style="color: #333333; font-family: Dosis, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 22.1000003814697px;">-VP1,Puppy Club WİNNER!! DID 2012 ANTALYA</p> yerine <h2>VP1,Puppy Club WİNNER!! DID 2012 ANTALYA</h2> kullanmak gibi. 

H1 sayfalarınızın başlığı olarak otomatik yansımakta. H2 ise alt başlıkları tanımlar - H3 alt alt başlıkları tanımlar, içeriklerinizde h2 ve h3 etiketleri kullanmanız SEO için oldukça iyi olacaktır.